Tetra Aqua Safe AquaSys MICRO kH > 4 Purina Автокормушка EHEIM

Присипка антибактериальная для ран 45 гр. ФАРМАТОН

Присипка антибактериальная для ран 45 гр. ФАРМАТОН
Цена:
15,00 грн. * + доставка
Время доставки:
1 день
Присипка антибактериальная для ран 45 гр. ФАРМАТОН

Присипка антибактеріальна
Порошок від білого до світло-сірого кольору із специфічним запахом.


Склад

  • 1 г препарату містить діючі речовини:
  • стрептоцид - 50 мг;
  • цинку оксид - 100 мг;
  • йодоформ - 2 мг.
  • Допоміжна речовина: тальк.

Фармакологiчнi властивості
Препарат має антисептичну, протимікробну, протизапальну та адсорбуючу дії, які зумовлені вмістом стрептоциду, йодоформу та цинку оксиду.
Стрептоцид - сульфаніламідний препарат бактеріостатичної дії, активний щодо грампозитивних (Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp. та інші) і грамнегативних мікроорганізмів (Escherichia coli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Pasteurella spp., Bordetella sрр., Shigella spp. та інші ). Як конкурентний антагоніст пара-амінобензойної (ПАБ) кислоти стрептоцид включається у метаболічний ланцюг мікроорганізмів, що призводить до порушення синтезу дигідрофолієвої, а потім тетрагідрофолієвої кислот і, як наслідок, до порушення синтезу нуклеїнових кислот і обмінних процесів в мікробній клітині.
Йодоформ є сильнодіючим антисептиком широкого спектру дії. Під впливом світла, кисню, ферментів організму тварини і раневого ексудату йодоформ повільно розпадається з виділенням чистого йоду, який має протимікробну та протизапальну дії, посилює ріст грануляційних тканин і сприяє очищенню рани.
Цинку оксид проявляє слабку протимікробну, в'яжучу, адсорбуючу дії, підсушує шкіру, що призводить до зменшення ексудації та сприяє зменшенню місцевих проявів запалення і подразнення.


Застосування
Лікування та профілактика у великої рогатої худоби, коней, овець, кіз, свиней, собак, котів, хутрових звірів та декоративних тварин захворювань та пошкоджень шкіри (інфіковані, свіжоутворені та гнійні рани; виразки, фістули, мокнучі екземи, дерматити); травм та хвороб копит, кігтів та рогів; для обробки післякастраційних і післяопераційних ран, абсцесів і флегмон після хірургічного втручання.

Дозування
Зовнішньо. Припудрюють препаратом очищені від бруду і залишків ексудату уражені ділянки шкіри і на 2-3 см навколо них. Для ран після хірургічного втручання достатньо одноразової обробки, в інших випадках уражені ділянки обробляють 1-2 рази на добу до епітелізації або рубцювання ран.


Протипоказання
Підвищена індивідуальна чутливість до препарату.


Застереження
Обмеження щодо застосування м‘яса і молока в їжу людям не встановлено.

Форма випуску
Полімерні флакони по 6, 10, 45 г; ламіновані або полімерні пакети по 3, 10 г.

Зберiгання
Сухе темне недоступне для дітей місце за температури від 5 до 25 °С.
Термiн придатності - 3 роки.


Производитель
Новые статьи

Обновленный стиль тумб аквариума от фирмы JUWEL Новая форма подставок с четкими линиями – новый стиль от Juwel. Полностью закрытые передние ...

В канун праздника всех влюбленных «Дня святого Валентина» приглашаем вас принять участие в акции «Согрей своих ...